دستگاه یو وی چاپ سی دی

ماشین یووی سیلندری مورد نیاز چاپخانه داران، صحافان و عکاسان و… برای شکیل شدن کار چاپی دستگاهی به نام یووی سیلندری مورد نیاز است که با براق کردن کار، موجب استحکام و زیبایی می شود این دستگاه توانایی کشیدن لایه یو وی (UV) بر روی سی دی ، دی وی دی  را دارد. دستگاه یووی سیلندری مخصوص سی دی بصورت نیمه اتوماتیک  با سرعت بسیار بالاو مناسب برای تیراژ های بالا ساخته شده ارتفاع = 80 سانت ،طول 1متر و عرض= 30 سانتبا آموزش و پشتیبانی .

لازم هست بدانید باخرید این دستگاه و باآموزشهای لازم ، شما صاحب کارگاه کوچک تولیدی هستین و سرمایه شما در کمترین زمان باز خواهد گشت سیستم ایمنی و تهویه آن استاندارد می باشد و اپراتور یا استفاده کننده دستگاه را در معرض هیچ گونه عوارضی قرار نمی دهد.سرعت دستگاه 4200 عدد سی دی ساعت می باشد که قابل تنظیم نیز می باشد.دارای دوعدد لامپ می باشد نمونه دستگاه آماده در محل کارگاه موجود می باشد جهت بازدید حضوری و حتی محلول یو وی می توانید هماهنگی های لازم را انجام دهید .

 

 

ايمني و بهداشت: چند نكته در مورد استفاده صحيح از لامپهاي UV:

از نگاه كردن مستقيم به لامپ تحت هر شرايطي خودداري نموده زيرا خطر كوري موقت و در بعضي موارد كوري دائمي شما را تهديد ميكند. چنانچه دستگاه شما مجهز به ميكرو سوئيچ يا ساير سيستمهاي حفاظتي جهت قطع نور لامپ در موقع برداشتن حفاظ لامپها نبوده ، دستگاه خود را در اولين فرصت به آن مجهز نموده و تمامي منافذ و سوراخهايي كه نور از آن ساطع ميشود را بپوشانيد. استشمام بوي توليد شده توسط لامپ يووي ( اوزن ) ميتواند ضررهاي فراواني به مخاطب چشم ، بيني ، گلو و سيستم تنفسي وارد نمايد. تخليه گاز توليد شده توسط لامپ به فضاي آزاد وهمچنين تهويه محل كار با هوا كشهاي مناسب ضروری است. از تابيده شدن نور مستقيم لامپ UV به پوست جدا” خودداري كنيد زيرا باعث صدمه به بافتهاي زير پوست ميگردد، و خطر ابتلا به سرطان را تقويت مينمايد . در موقع روشن بودن لامپ دست خود را زير اشعه قرار ندهيد . به دلايل ذيل ازدست زدن به بدنه شيشه اي لامپهاي نو ، كاركرده و سوخته خودداري نماييد . دست زدن به بدنه شيشهاي لامپ نو براي پوست مضر نبوده ولي به دليل جذب چربي پوست باعث كوتاه شدن عمر لامپ ميگردد. در صورت تماس دست با بدنه شيشه اي لامپ ، با محلول الكل سفيد و پارچه بدون پرز آن را تميز نمائيد . دست زدن به شيشه لامپهاي كاركرده و سوخته براي پوست مضر ميباشد. در هنگام تعويض و يا جابجائي لامپ سوخته يا كاركرده از دست كش استفاده نمائيد .

 • ..

  ..

  ..

  ..

  ..

  شایان